top of page
dystan.jpg

 Під час дистанційного навчання використовую інформаційно-комунікаційні системи, зокрема електронні освітні платформи:

  • ресурс для змішаного та дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн»;

  • хмарні сервіси Google (Classroom, Google Meet, Class Time);

  • онлайн-сервіси та інструменти для проведення відеоконференцій та онлайн-зустрічей за допомогою програмних застосунків Zoom та Skype.

На інтернет-платформах розміщую матеріали для самостійного опрацювання й виконання, зокрема навчальну інформацію, відеоролики, презентації, активні посилання на виконання контрольних тестових завдань («На урок», «Всеосвіта») та інтерактивних вправ («LearningApps»).

Під час онлайн-уроків використовую різноманітні форми організації роботи:

  • усні опитування;

  • консультації в режимі запитання-відповідь;

  • лекції;

  • самостійну роботу учнів тощо.

Також під час проведення онлайн-уроків застосовую інструменти підвищення пізнавальної активності учнів: презентації, інтерактивні вправи, демонстрації, зокрема відео та анімаційні.

dystantsijne.jpg

Програми та додатки, які використовую під час дистанційного навчання:

 Clevermaths

Clevermaths має всі функції, які можна очікувати від корисного програмного забезпечення для проведення онлайн-занять. Уроки математики будуть  цікавими за допомогою інтерактивних інструментів математики. Окрім розпізнавання тексту, існує також  революційна функція розпізнавання формул, яка автоматично перетворює рукописну формулу в текст.

wordwall.jpg

 Wordwall

Wordwall можна використовувати для створення інтерактивних вправ. Інтерактивні вправи можна відтворювати на будь-якому веб-пристрої, наприклад, комп'ютері, планшеті, телефоні чи інтерактивній дошці. Учні  можуть відтворювати їх самостійно, або це може робити вчитель  в той час як учні  виконують вправу по черзі біля дошки.

https://wordwall.net/uk

лернінг.jpg

 Learningapps

LearningApps.org є сервісом для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. Ці модулі можуть використовуватись безпосередньо як навчальні ресурси або для самостійної роботи.  Вправи їх можна використати у будь-якому доречному методичному сценарії.

https://learningapps.org/

lino.jpg

 Lino it

Lino it – це безкоштовна віртуальна онлайн-дошка для спільного використання. Можна розміщувати стікери з різними записами, фото, відео, посиланнями на файли  різних форматів. Для початку роботи необхідно зареєструватися. Для решти учасників в кого є посилання для спільної роботи  реєстрація не потрібна. 

http://linoit.com/

Сlassdojo

СlassDojo - це приємний і простий інструмент для оцінки роботи класу в режимі реального часу. Ідея сервісу полягає в створенні зручної, наочної, легко керованої системи заохочення з різними ролями і рівнями доступу. 

Мета сервісу - надати швидкий коментар учням про їх роботу в класі і мотивувати на ефективну навчальну діяльність. Ця мета досягається за допомогою бейджів двох категорій: позитивних і негативних .

https://teach.classdojo.com/

classdojo.jpg
wheelonames.png

​​Wheelofnames

 Wheelofnames дозволяє швидко та яскраво здійснити рандомний вибір, «крутячи» яскраве колесо з іменами дітей. Україномовний інтерфейс, зрозумілі інструменти та відсутність реклами роблять цей інструмент одним з найкращих та улюбленим серед вчителів та учнів.

https://wheelofnames.com/uk/

Bouncy Balls.jpg

Bouncy Balls

 Bouncy Balls — цікавий і простий у використанні інтернет-сервіс, що дає змогу візуалізувати рівень шуму. Використовувати його можна під час уроків, виховних заходів, засідань педагогічної ради, семінарів, тренінгів, майстер-класів, аби контролювати надмірно емоційні обговорення. Що це за програма та як її використовувати — у публікації

https://bouncyballs.org/

Сайт вчителя математики Софії Полєжаєвої

©2023 від Сайт вчителя математики. Створено за допомогою Wix.com

bottom of page